» Το τηλεοπτικό πρόγραμμα του Παγκοσμίου Κυπέλλου που κάνει… σέντρα την Πέμπτη 14 Ιουνίου

Το τηλεοπτικό πρόγραμμα του Παγκοσμίου Κυπέλλου που κάνει… σέντρα την Πέμπτη 14 Ιουνίου

Το τηλεοπτικό πρόγραμμα του Παγκοσμίου Κυπέλλου που κάνει… σέντρα την Πέμπτη.

H ΦΑΣΗ ΤΩΝ ΟΜΙΛΩΝ:

• Πέμπτη 14/6 18:00

Ρωσία – Σαουδική Αραβία (ΕΡΤ1 Luzhniki Stadium, Μόσχα)

• Παρασκευή 15/6 15:00

Αίγυπτος – Ουρουγουάη (ΕΡΤ1 Ekaterinburg Arena, Εκατερίνμπουργκ)

• Παρασκευή 15/6 18:00

Μαρόκο – Ιράν (ΕΡΤ1 Saint Petersburg Stadium, Αγία Πετρούπολη)

• Παρασκευή 15/6 21:00

Πορτογαλία – Ισπανία (ΕΡΤ1 Fisht Stadium, Σότσι)

• Σάββατο 16/6 13:00

Γαλλία – Αυστραλία (ΕΡΤ1 Kazan Arena, Καζάν)

• Σάββατο 16/6 16:00

Αργεντινή – Ισλανδία (ΕΡΤ1 Spartak Stadium, Μόσχα)

• Σάββατο 16/6 19:00

Περού – Δανία (ΕΡΤ1 Mordovia Arena, Σαράνσκ)

• Σάββατο 16/6 22:00

Κροατία – Νιγηρία (ΕΡΤ1 Kaliningrad Stadium, Καλίνινγκραντ)

• Κυριακή 17/6 15:00

Κόστα Ρίκα – Σερβία (ΕΡΤ1 Samara Arena, Σαμάρα)

• Κυριακή 17/6 18:00

Γερμανία – Μεξικό (ΕΡΤ1 Luzhniki Stadium, Μόσχα)

• Κυριακή 17/6 21:00

Βραζιλία – Ελβετία (ΕΡΤ1 Rostov Arena, Ροστόβ)

• Δευτέρα 18/6 15:00

Σουηδία – Νότια Κορέα (ΕΡΤ1 Nizhny Novgorod Stadium, Νίζνι Νόβγκοροντ)

• Δευτέρα 18/6 18:00

Βέλγιο – Παναμάς (ΕΡΤ1 Fisht Stadium, Σότσι)

• Δευτέρα 18/6 21:00

Τυνησία – Αγγλία (ΕΡΤ1 Volgograd Arena, Βόλγογκραντ)

• Τρίτη 19/6 15:00

Κολομβία – Ιαπωνία (ΕΡΤ1 Mordovia Arena, Σαράνσκ)

• Τρίτη 19/6 18:00

Πολωνία – Σενεγάλη (ΕΡΤ1 Spartak Stadium, Μόσχα)

• Τρίτη 19/6 21:00

Ρωσία – Αίγυπτος (ΕΡΤ1 Saint Petersburg Stadium, Αγία Πετρούπολη)

• Τετάρτη 20/6 15:00

Πορτογαλία – Μαρόκο (ΕΡΤ1 Luzhniki Stadium, Μόσχα)

• Τετάρτη 20/6 18:00

Ουρουγουάη – Σ. Αραβία (ΕΡΤ1 Rostov Arena, Ροστόβ)

• Τετάρτη 20/6 21:00

Ιράν – Ισπανία (ΕΡΤ1 Kazan Arena, Καζάν)

• Πέμπτη 21/6 15:00

Δανία – Αυστραλία (ΕΡΤ1 Samara Arena, Σαμάρα)

• Πέμπτη 21/6 18:00

Γαλλία – Περού (ΕΡΤ1 Ekaterinburg Arena, Εκατερίνμπουργκ)

• Πέμπτη 21/6 21:00

Αργεντινή – Κροατία (ΕΡΤ1 Nizhny Novgorod Stadium, Νίζνι Νόβγκοροντ)

• Παρασκευή 22/6 15:00

Βραζιλία – Κόστα Ρίκα (ΕΡΤ1 Saint Petersburg Stadium, Αγία Πετρούπολη)

• Παρασκευή 22/6 18:00

Νιγηρία – Ισλανδία (ΕΡΤ1 Volgograd Arena, Βόλγογκραντ)

• Παρασκευή 22/6 21:00

Σερβία – Ελβετία (ΕΡΤ1 Kaliningrad Stadium, Καλίνινγκραντ)

• Σάββατο 23/6 15:00

Βέλγιο – Τυνησία (ΕΡΤ1 Spartak Stadium, Μόσχα)

• Σάββατο 23/6 18:00

Νότια Κορέα – Μεξικό (ΕΡΤ1 Rostov Arena, Ροστόβ)

• Σάββατο 23/6 21:00

Γερμανία – Σουηδία (ΕΡΤ1 Fisht Stadium, Σότσι)

• Κυριακή 24/6 15:00

Αγγλία – Παναμάς (ΕΡΤ1 Nizhny Novgorod Stadium, Νίζνι Νόβγκοροντ)

• Κυριακή 24/6 18:00

Ιαπωνία – Σενεγάλη (ΕΡΤ1 Ekaterinburg Arena, Εκατερίνμπουργκ)

• Κυριακή 24/6 21:00

Πολωνία – Κολομβία (ΕΡΤ1 Kazan Arena, Καζάν)

• Δευτέρα 25/6 17:00

Ουρουγουάη – Ρωσία (ΕΡΤ1 Samara Arena, Σαμάρα)

• Δευτέρα 25/6 17:00

Σ. Αραβία – Αίγυπτος (ΕΡΤ2 Volgograd Arena, Βόλγογκραντ)

• Δευτέρα 25/6 21:00

Ισπανία – Μαρόκο (ΕΡΤ1 Mordovia Arena, Σαράνσκ)

• Δευτέρα 25/6 21:00

Ιράν – Πορτογαλία (ΕΡΤ2 Kaliningrad Stadium, Καλίνινγκραντ)

• Τρίτη 26/6 17:00

Δανία – Γαλλία (ΕΡΤ1 Luzhniki Stadium, Μόσχα)

• Τρίτη 26/6 17:00

Αυστραλία – Περού (ΕΡΤ2 Fisht Stadium, Σότσι)

• Τρίτη 26/6 21:00

Νιγηρία – Αργεντινή (ΕΡΤ1 Saint Petersburg Stadium, Αγία Πετρούπολη)

• Τρίτη 26/6 21:00

Ισλανδία – Κροατία (ΕΡΤ2 Rostov Arena, Ροστόβ)

• Τετάρτη 27/6 17:00

Νότια Κορέα – Γερμανία (ΕΡΤ1 Ekaterinburg Arena, Εκατερίνμπουργκ)

• Τετάρτη 27/6 17:00

Μεξικό – Σουηδία (ΕΡΤ2 Kazan Arena, Καζάν)

• Τετάρτη 27/6 21:00

Σερβία – Βραζιλία (ΕΡΤ1 Spartak Stadium, Μόσχα)

• Τετάρτη 27/6 21:00

Ελβετία – Κόστα Ρίκα (ΕΡΤ2 Nizhny Novgorod Stadium, Νίζνι Νόβγκοροντ)

• Πέμπτη 28/6 17:00

Σενεγάλη – Κολομβία (ΕΡΤ1 Samara Arena, Σαμάρα)

• Πέμπτη 28/6 17:00

Ιαπωνία – Πολωνία (ΕΡΤ2 Volgograd Arena, Βολγκογκράντ)

• Πέμπτη 28/6 21:00

Αγγλία – Βέλγιο (ΕΡΤ1 Kaliningrad Stadium, Καλίνινγκραντ)

• Πέμπτη 28/6 21:00

Παναμάς – Τυνησία (ΕΡΤ2 Mordovia Arena, Σαράνσκ)

ΦΑΣΗ ΤΩΝ «16»

• Σάββατο 30/6 17:00

Αγώνας (ΕΡΤ1 Kazan Arena, Καζάν)

• Σάββατο 30/6 21:00

Αγώνας (ΕΡΤ1 Fisht Stadium, Σότσι)

• Κυριακή 1/7 17:00

Αγώνας (ΕΡΤ1 Luzhniki Stadium, Μόσχα

• Κυριακή 1/7 21:00

Αγώνας (ΕΡΤ1 Nizhny Novgorod Stadium, Νίζνι Νόβγκοροντ)

• Δευτέρα 2/7 17:00

Αγώνας (ΕΡΤ1 Samara Arena, Σαμάρα)

• Δευτέρα 2/7 21:00

Αγώνας (ΕΡΤ1 Rostov Arena, Ροστόβ)

• Τρίτη 3/7 17:00

Αγώνας (ΕΡΤ1 Saint Petersburg Stadium, Αγία Πετρούπολη)

• Τρίτη 3/7 21:00

Αγώνας (ΕΡΤ1 Spartak Stadium, Μόσχα)

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ

• Παρασκευή 6/7 17:00

Α Προημιτελικός (ΕΡΤ1 Nizhny Novgorod Stadium, Νίζνι Νόβγκοροντ)

• Παρασκευή 6/7 21:00

Β Προημιτελικός (ΕΡΤ1 Kazan Arena, Καζάν)

• Σάββατο 7/7 17:00

Γ Προημιτελικός (ΕΡΤ1 Samara Arena, Σαμάρα)

• Σάββατο 7/7 21:00

Δ Προημιτελικός (ΕΡΤ1 Fisht Stadium, Σότσι)

ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ

• Τρίτη 10/7 21:00

Α Ημιτελικός (ΕΡΤ1 Saint Petersburg Stadium, Αγία Πετρούπολη)

• Τετάρτη 11/7 21:00

Β Ημιτελικός (ΕΡΤ1 Luzhniki Stadium, Μόσχα)

ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ

Σάββατο 14/7 17:00

(ΕΡΤ1 Saint Petersburg Stadium, Αγία Πετρούπολη

ΤΕΛΙΚΟΣ

Κυριακή 15/7 18:00

(ΕΡΤ1 Luzhniki Stadium, Μόσχα)

•• Καθημερινά, δίωρες εκπομπές στις 23:00 στην ΕΡΤ1 (αν υπάρχει αγώνας στις 22:00, η εκπομπή θα ξεκινά μεσάνυχτα), αλλά και στην ΕΡΤ3, στις 17:00 και για μία ώρα.

Did you like this? Share it:

© 2018 . All rights reserved.
Proudly designed by Theme Junkie.
error: Η Παρούσα ιστοσελίδα δεν επιτρέπει την αντιγραφή του περιεχομένου της κάθε απόπειρα αντιγραφής είναι ποινικό αδίκημα!