Χάλασε τα εορταστικά εγκαίνια του γηπέδου του Καματερού, η ΑΠΕ

Η ΑΠΕ Αγία Ελεούσα πήρε ισοπαλία στο Καματερό, σε ματς στο οποίο οι γηπεδούχοι εγκαινίαζαν το νέο τους γήπεδο.

Η ομάδα μας άνοιξε το σκορ στο 15′ με τον Δημήτρη Γιαννόπουλο, ύστερα από κόντρα επίθεση που ξεκίνησε από τον Ρούσσο.

Το πρώτο ημίχρονο, η ομάδα μας είχε την πρωτοβουλία των κινήσεων. Στο δεύτερο 45λεπτο για περίπου 20′, οι γηπεδούχοι ήταν καλύτεροι και στο 57′ έγινε το 1-1 με τον Παναγιωτόπουλο και στο 74′ ο Σωτηρόπουλος έδωσε το προβάδισμα στην ομάδα του.

Η ομάδα μας, ωστόσο, εκεί βρήκε τη δύναμη να απαντήσει με τον Τάσο Κακαβά, από τη σέντρα του Τζουμανάι.

Μάλιστα στα τελευταία λεπτά θα μπορούσε η ΑΠΕ να πάρει και τη νίκη, αλλά η μπάλα δεν έκανε την χάρη στην ομάδα μας σε δύο καλές στιγμές.

Ετσι, ύστερα από 23 αγωνιστικές βρισκόμαστε στην 8η θέση με 28 βαθμούς (10-6-7).