Έχασε πάλι βαθμούς στο γήπεδο στα Ριμινίτικα η ΑΠΕ ΑΓΙΑ ΕΛΕΟΥΣΑ (1-1) με τον Ατρόμητο Μεταμόρφωσης

.

Έχασε πάλι βαθμούς στο γήπεδο στα Ριμινίτικα η ΑΠΕ ΑΓΙΑ ΕΛΕΟΥΣΑ στον αγώνα του πρωταθλήματος Α Κατηγορίας ΕΠΣΑ για την πέμπτη αγωνιστική.

Αναδείχτηκε ισόπαλη με σκορ 1 – 1, απέναντι στον ΑΤΡΟΜΗΤΟ Μεταμόρφωσης, παρ΄ ότι προηγήθηκε με ένα 1 – 0 στο 45ο λεπτό με γκολ του Σιδηρόπουλου.

Μέτρια η εμφάνιση της ΑΠΕ, καλύτερη από προηγούμενους αγώνες, αλλά μέτρια, χωρίς φαντασία και αυτοματισμούς στην ανάπτυξή της.

Ο ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ισοφάρισε στο 62ο λεπτό και το σκορ αυτό δεν άλλαξε έως το τέλος του αγώνα.

Οι φίλοι και οπαδοί της ομάδας πιστεύουν πως η ομάδα θα στρώσει, αλλά αυτό πρέπει να γίνει πριν μείνει πίσω στη βαθμολογία.

Σημειώνουμε πως πριν τη σέντρα κρατήθηκε ενός λεπτού σιγή για τον διεθνή ποδοσφαιριστή της Εθνικής Ελλάδος, Τζορτζ Μπάλντοκ.