Ι.Ν Προφήτου Ηλιού Αγ. Βαρβάρας: “Το Θείο Βρέφος να γεννηθεί στις καρδιές μας’ by paris / 08/12/2023 . Πλησιάζοντας η μεγάλη εορτή των Χριστουγέννων για μία ακόμη φορά η ενορία μας τοποθέτησε και στόλισε την φάτνη στα πρόπυλα του ναού με την ευχή, το Θείο Βρέφος να γεννηθεί στις καρδιές μας. . Ι.Ν Προφήτου Ηλιού Αγ. Βαρβάρας . Related Posts Γίνεται έλεγχος στα σχολεία της πόλης μας για να βεβαιωθούμε πως λειτουργούν οι συναγερμοί και πως είναι ασφαλή;;; 26/07/2024 Άγονη και η δεύτερη δημοπρασία για το αναψυκτήριο “Ο ΛΙΘΟΣ” – Θα ανακοινωθεί νέα ημερομηνία δημοπρασίας 26/07/2024 Ο δήμος κατάθεσε μήνυση κατά της εταιρείας που πραγματοποιεί αυτήν την περίοδο έργα οπτικών ινών στην πόλη μας 26/07/2024