Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων 4ου Δημ. Σχολείου: “Η παρουσία σας, μας δίνει δύναμη” by paris / 08/12/2023 . Σας περιμένουμε για μια ακόμα χρονιά στο Χριστουγεννιάτικο εορταστικό Σαββατοκύριακο μας. . Ελατε να στολίσουμε όλοι μαζί το Χριστουγεννιάτικο δέντρο μας να παίξουμε και να κάνετε τις αγορές σας στο Μπαζαρ μας. . Να γιορτάσουμε όλοι μαζί και να ευχηθούμε Καλά Χριστούγεννα. . Η παρουσία σας μας δίνει δύναμη. . Related Posts Φανερή και προφορική πλειοδοτική δημοπρασία για την εκμίσθωση του δημοτικού αναψυκτήριου «ΣΥΝΤΡΙΒΑΝΙ» 27/07/2024 Ξεκίνησε το φρεζάρισμα της οδού Ηρακλείου για να ασφαλτοστρωθεί 27/07/2024 Εμφανίστηκε συνεργείο και ξεκίνησαν εργασίες πάλι στο πεζοδρόμιο της Π. Π. Γερμανού… 27/07/2024