ΑΠΕ Αγία Ελεούσα: “Ο ποδοσφαιριστής Σταμάτης Δαρδανός θα είναι στο ρόστερ της ομάδας μας” by paris / 18/09/2023 . Το ΔΣ της ΑΠΕ Αγία Ελεούσα ανακοινώνει ότι ο ποδοσφαιριστής Σταμάτης Δαρδανός θα είναι στο ρόστερ της ομάδας μας για την αγωνιστική σεζόν 2023 – 24. . Ο Σταμάτης είναι 18 ετών και αγωνίζεται ως στόπερ. . ΑΠΕ Αγία Ελεούσα Related Posts Γίνεται έλεγχος στα σχολεία της πόλης μας για να βεβαιωθούμε πως λειτουργούν οι συναγερμοί και πως είναι ασφαλή;;; 26/07/2024 Άγονη και η δεύτερη δημοπρασία για το αναψυκτήριο “Ο ΛΙΘΟΣ” – Θα ανακοινωθεί νέα ημερομηνία δημοπρασίας 26/07/2024 Ο δήμος κατάθεσε μήνυση κατά της εταιρείας που πραγματοποιεί αυτήν την περίοδο έργα οπτικών ινών στην πόλη μας 26/07/2024