Ο συμπολίτης μας κ. Σταύρος Μπαράκος, γενικός γραμματέας του σωματείου, στο δήμο Αθηναίων by paris / 07/04/2022 Ο συμπολίτης μας κ. Σταύρος Μπαράκος, πρώην εργαζόμενος του δήμου μας μετά τις εκλογές εργαζομένων του δήμου Αθηναίων είναι γενικός γραμματέας του σωματείου τους και αντιπρόσωπος στο συνέδριο της ποε-οτα. Related Posts Φανερή και προφορική πλειοδοτική δημοπρασία για την εκμίσθωση του δημοτικού αναψυκτήριου «ΣΥΝΤΡΙΒΑΝΙ» 27/07/2024 Ξεκίνησε το φρεζάρισμα της οδού Ηρακλείου για να ασφαλτοστρωθεί 27/07/2024 Εμφανίστηκε συνεργείο και ξεκίνησαν εργασίες πάλι στο πεζοδρόμιο της Π. Π. Γερμανού… 27/07/2024