![](https://proodeutiki.gr/wp-content/uploads/2022/04/277768425_490977809319233_3924485442536175208_n.jpg)
Η είσοδος είναι ελεύθερη για όλους.
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ
Ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων του 3ου Γυμνάσιου Αγίας Βαρβάρας είναι στην ευχάριστη θέση να σας ενημερώσει ότι την Παρασκευή 08/04/22 και ώρα 17:00 στο χώρο της έκθεσης βιβλίου μας ( Ραιδεστού 2 Αγία Βαρβάρα) θα παρευρεθεί η συγγραφέας κα Βασιλική Ακαρέπη που θα μας μιλήσει για τα βιβλία της, για την λογοτεχνία γενικότερα αλλά θα υπογράψει και τα βιβλία της.
Σας περιμένουμε όλους.
Σύλλογος Γονέων & Κηδεμόνων του 3ου Γυμνασίου Αγίας Βαρβάρας