Εγκρίθηκε από την Αποκεντρωμένη Διοίκηση η σύναψη σύμβασης του δήμου, για έναν ΤΕ Επόπτη Υγείας-Υγειονολόγο by paris / 09/10/2021 Εγκρίθηκε από την Αποκεντρωμένη Διοίκηση η σύναψη σύμβασης του δήμου, για έναν ΤΕ Επόπτη Υγείας-Υγειονολόγο, για τις ανάγκες του: Related Posts Πινακίδα προειδοποίησης ύπαρξης σχολείου σε παρτέρι της οδού Βουτένης 27/07/2024 Ένωση Γονέων Αγίας Βαρβάρας: “Θερμά Συγχαρητήρια στους μαθητές και στις μαθήτριες της πόλης μας” 27/07/2024 Τα πρωινά της Κυριακής οι αγώνες της ΑΠΕ για το πρωτάθλημα από τη νέα σαιζόν 27/07/2024