Αγωνιστικό καλωσόρισμα από τους Γονείς του Α’ Δημοτικού Σχολείου by paris / 13/09/2020 Αγωνιστικό για μια ακόμα φορά είναι το περιεχόμενο ανακοίνωσης του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του Α΄ Δημοτικού Σχολείου της πόλης μας, με ευκαιρία το ξεκίνημα της νέας Σχολικής Χρονιάς που θα γίνει τη Δευτέρα 14 Σεπτεμβρίου. Related Posts Φανερή και προφορική πλειοδοτική δημοπρασία για την εκμίσθωση του δημοτικού αναψυκτήριου «ΣΥΝΤΡΙΒΑΝΙ» 27/07/2024 Ξεκίνησε το φρεζάρισμα της οδού Ηρακλείου για να ασφαλτοστρωθεί 27/07/2024 Εμφανίστηκε συνεργείο και ξεκίνησαν εργασίες πάλι στο πεζοδρόμιο της Π. Π. Γερμανού… 27/07/2024