Πλήθος πιστών συνόδευσε τους Επιτάφιους των Ι. Ν. της πόλης μας by paris / 27/04/2019 Με ιδιαίτερη κατάνυξη και σεβασμό οι επιτάφιοι των Ι. Ν. της πόλης μας πέρασαν από τους δρόμους της πόλης μας με πλήθος πιστών να τους ακολουθούν. 26 Απριλίου 2019, Μεγάλη Παρασκευή Related Posts Γίνεται έλεγχος στα σχολεία της πόλης μας για να βεβαιωθούμε πως λειτουργούν οι συναγερμοί και πως είναι ασφαλή;;; 26/07/2024 Άγονη και η δεύτερη δημοπρασία για το αναψυκτήριο “Ο ΛΙΘΟΣ” – Θα ανακοινωθεί νέα ημερομηνία δημοπρασίας 26/07/2024 Ο δήμος κατάθεσε μήνυση κατά της εταιρείας που πραγματοποιεί αυτήν την περίοδο έργα οπτικών ινών στην πόλη μας 26/07/2024