![](https://proodeutiki.gr/wp-content/uploads/2024/04/ape-keraynos-5.jpg)
Η ΑΠΕ ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ φιλοξενεί τη ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ στο γήπεδο στα Ριμινίτικα το Σάββατο 20 Απριλίου στις 17:00 η ώρα για την τελευταία αγωνιστική του πρωταθλήματος Α ΕΠΣΑ.
.
Ο ΚΕΡΑΥΝΟΣ έχοντας εξασφαλίσει την απευθείας άνοδο στην Β Κατηγορία ΕΠΣΑ, φιλοξενεί την Κυριακή 21 Απριλίου στις 17:00 η ώρα την ομάδα των Αμπελοκήπων.
.
Σύμφωνα με πληροφορίες μας πρόκειται να πραγματοποιηθεί φιέστα για την επιτυχία αυτή της ομάδας.