![](https://proodeutiki.gr/wp-content/uploads/2024/03/420173129_1054427142295493_6185524721300743744_n.jpg)
.
Στην πολύ όμορφη εκδήλωση που διοργάνωσε η Τοπική Οργάνωση του ΠΑΣΟΚ στην Αγία Βαρβάρα, για την κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας, όπου απολαύσαμε τον εκπληκτικό Μιχάλη Τζουγανάκη.
.
![](https://proodeutiki.gr/wp-content/uploads/2024/03/417686353_1054427288962145_3072390985469029960_n.jpg)
“ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ Η ΩΡΑ ΤΟΥ ΠΑΣΟΚ! ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ Η ΩΡΑ ΤΗΣ ΔΥΝΑΜΙΚΗΣ ΕΠΑΝΟΔΟΥ ΜΑΣ.
.
Το τρίπτυχο του ΠΑΣΟΚ για τις ευρωεκλογές είναι συγκεκριμένο: Να κατακτήσουμε τη δεύτερη θέση. Να καταγράψουμε σημαντική αύξηση των ποσοστών μας, πιστοποιώντας έτσι ότι βρισκόμαστε σε τροχιά δυναμικής ανόδου. Να βάλουμε τις βάσεις ώστε στις επόμενες εθνικές εκλογές να είμαστε η εναλλακτική πρόταση διακυβέρνησης, που θα αμφισβητήσει την κυριαρχία της Νέας Δημοκρατίας.
.
ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΤΟΙΧΗΜΑ ΜΑΣ, ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ!”
Νάντια Γιαννακοπούλου
.
![](https://proodeutiki.gr/wp-content/uploads/2024/03/420404762_1054428312295376_1248258717676540793_n.jpg)