Ανοικτή επιστολή του κ. Σταύρου Μπαράκου προς τον Πρόεδρο του Δημοτικού Συμβουλίου κ. Βασίλη Βόσσο by paris / 13/02/2024 . Ανοικτή επιστολή του κ. Σταύρου Μπαράκου προς τον Πρόεδρο του Δημοτικού Συμβουλίου κ. Βασίλη Βόσσο . Σταύρος Μπαράκος Related Posts Φανερή και προφορική πλειοδοτική δημοπρασία για την εκμίσθωση του δημοτικού αναψυκτήριου «ΣΥΝΤΡΙΒΑΝΙ» 27/07/2024 Φανερή και προφορική πλειοδοτική δημοπρασία για την εκμίσθωση του δημοτικού αναψυκτήριου «ΣΥΝΤΡΙΒΑΝΙ» 27/07/2024 Ξεκίνησε το φρεζάρισμα της οδού Ηρακλείου για να ασφαλτοστρωθεί 27/07/2024