Η έντονη βροχόπτωση φρενάρισε τα συνεργεία έργων στο δήμο μας by paris / 28/09/2023 Η έντονη χθεσινή νεροποντή στάθηκε αιτία συνεργεία διάφορων υπηρεσιών και εταιρειών δικαιολογημένα να μην εργασθούν εχθές το πρωί στην πόλη μας. Βεβαίως ο καιρός βελτιώθηκε αργότερα, αλλά τα συνεργεία είχαν αποχωρήσει. Related Posts Φανερή και προφορική πλειοδοτική δημοπρασία για την εκμίσθωση του δημοτικού αναψυκτήριου «ΣΥΝΤΡΙΒΑΝΙ» 27/07/2024 Ξεκίνησε το φρεζάρισμα της οδού Ηρακλείου για να ασφαλτοστρωθεί 27/07/2024 Εμφανίστηκε συνεργείο και ξεκίνησαν εργασίες πάλι στο πεζοδρόμιο της Π. Π. Γερμανού… 27/07/2024