ΠΑΣΧΑΛΗ ΧΡΥΣΑ υπ. δημ. σύμβουλος με τη “ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ” by paris / 04/10/2023 . ΠΑΣΧΑΛΗ ΧΡΥΣΑ, 35 ετών Εκπαιδευτικός Ιδ. Εκπαίδευσης Μέλος του ΔΣ Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του 5ου Δημοτικού Αγ. Βαρβάρας Μέλος του ΔΣ Εθνικού Συμβουλίου κατά των Ναρκωτικών(ΕΣΥΝ) Παράρτημα Αγ. Βαρβάρας Related Posts Γίνεται έλεγχος στα σχολεία της πόλης μας για να βεβαιωθούμε πως λειτουργούν οι συναγερμοί και πως είναι ασφαλή;;; 26/07/2024 Άγονη και η δεύτερη δημοπρασία για το αναψυκτήριο “Ο ΛΙΘΟΣ” – Θα ανακοινωθεί νέα ημερομηνία δημοπρασίας 26/07/2024 Ο δήμος κατάθεσε μήνυση κατά της εταιρείας που πραγματοποιεί αυτήν την περίοδο έργα οπτικών ινών στην πόλη μας 26/07/2024