Ισοπαλία για την ΑΠΕ ΑΓΙΑ ΕΛΕΟΥΣΑ (2 -2) εκτός με την Πεύκη – Μέτρια η εμφάνιση της ομάδας μας

Ισόπαλος τελείωσε ο εκτός έδρας αγώνας της ΑΠΕ ΑΓΙΑ ΕΛΕΟΥΣΑ το απόγευμα του Σαββάτου 16 Σεπτεμβρίου, στο γήπεδο της Πεύκης κόντρα στην ομώνυμη ομάδα για τη δεύτερη αγωνιστική του πρωταθλήματος Α ΕΠΣΑ.

Η ομάδα της Πεύκης προηγήθηκε στο 10ο λεπτό αλλά η ΑΠΕ με δύο τέρματα των Κοπανά με απευθείας κτύπημα φάουλ στο 28ο λεπτό  και με πλασέ του Μαθιούδη στο 38ο προηγήθηκε με τέρματα 1 – 2.

Στο δεύτερο ημίχρονο, η ΑΠΕ ΑΓΙΑ ΕΛΕΟΥΣΑ μέτρια και σε αυτόν τον αγώνα δεν κατάφερε να κρατήσει το υπέρ της αποτέλεσμα, αφού στο 60ο λεπτό δέχτηκε το γκολ της ισοφάρισης που ήταν και το τελικό σκορ του αγώνα.

Σημειώνουμε πως ο αγώνας διακόπηκε στο Β ημίχρονο για δέκα περίπου λεπτά επειδή οι οπαδοί της γηπεδούχου πέταξαν αντικείμενα μέσα στον αγωνιστικό χώρο.

ΑΓΙΑ ΕΛΕΟΥΣΑ: Σιφογιαννάκης, Μπάκας, Παναγιώτου, Μαθιούδης, Μπίκος, Κατσικογιάννης, Μπαριάμι, Τεπετίδης, Καραδήμας, Γκουτίδης, Κοπανάς / Αλλαγές: Χατζηροδίτης, Σέχου και Γκουτσούλιας