Παραστάσεις της Σχολής Χορού “Πετώντας προς το Όνειρο” by paris / 08/06/2023 Στο δημοτικό κινηματοθέατρο “ΓΙΑΝΝΗΣ ΡΙΤΣΟΣ” το Σαββατοκύριακο 10 & 11 Ιουνίου η Σχολή Χορού του δήμου μας, πρόκειται να δώσει παραστάσεις με τίτλο “Πετώντας προς το όνειρο”. Η είσοδος θα γίνεται μόνο με προσκλήσεις. Related Posts Έκλεισε η οδός Κουντουριώτη και από την Π. Π. Γερμανού – Ξηλώνονται τα πεζοδρόμια 27/07/2024 Ασκεπής πλέον ο Αντώνης Σαμαράκης – Συμπολίτισσά μας αφαίρεσε το πηλήκιο που κάποιος ανόητος του είχε βάλει 27/07/2024 Έκλεισε η οδός Κουντουριώτη και από την Π. Π. Γερμανού – Ξηλώνονται τα πεζοδρόμια 27/07/2024