![](https://proodeutiki.gr/wp-content/uploads/2023/03/337414381_621723639286434_8744782902267521486_n.jpg)
.
«Διαχείριση των συγκρούσεων, εντός και εκτός του οικογενειακού περιβάλλοντος» / 30-3-2023 (Αίθουσα Εκδηλώσεων, 17&30 – Ενημερωτική, επιμορφωτική, συμβουλευτική συνάντηση με γονείς)
.
Συνεργαζόμενοι, η Διεύθυνση του Σχολείου, ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων, η Διεύθυνση Κοινωνικής Πολιτικής και η Διεύθυνση Προσχολικής Αγωγής και Παιδείας του Δήμου, μπορούμε να έχουμε το προσδοκώμενο αποτέλεσμα.
.
Ευθύμιος Ευσταθιάδης – Β Δημοτικό Σχολείο Αγίας Βαρβάρας