Συνεχίζει ο δημοτικός φωτισμός να είναι αναμμένος σε δρόμους της πόλης μας by paris / 13/02/2023 Συνέχισε ο δημοτικός φωτισμός να είναι αναμμένος και εχθές Κυριακή 12 Φεβρουαρίου, για ένα ακόμα εικοσιτετράωρο σε τμήματα των οδών Καραολή, Υψηλάντη, Λυκούργου και Επτανήσου. Οι λάμπες καίνε νυχθημερόν και το ρολόϊ γράφει. Related Posts Γίνεται έλεγχος στα σχολεία της πόλης μας για να βεβαιωθούμε πως λειτουργούν οι συναγερμοί και πως είναι ασφαλή;;; 26/07/2024 Άγονη και η δεύτερη δημοπρασία για το αναψυκτήριο “Ο ΛΙΘΟΣ” – Θα ανακοινωθεί νέα ημερομηνία δημοπρασίας 26/07/2024 Ο δήμος κατάθεσε μήνυση κατά της εταιρείας που πραγματοποιεί αυτήν την περίοδο έργα οπτικών ινών στην πόλη μας 26/07/2024