![](https://proodeutiki.gr/wp-content/uploads/2023/01/328250242_573664367993846_4271035921503658113_n.jpg)
.
Ακριβοκαλημέρες και γλυκοκαλημέρες!
.
Έφτασαν οι πίτες στο σχολειό μας.. Για άλλη μια χρονιά, τηρώντας το έθιμο, ο Σύλλογός μας προσέφερε την καθιερωμένη πρωτοχρονιάτικη πίτα σε μαθητές και εκπαιδευτικούς μαζί με τα δώρα για τους/τις τυχερούς/ες.
.
Ευχόμαστε ολόθερμα σε όλους, μαθητές και εκπαιδευτικούς να’ χουν μια όμορφη χρονιά πρωτίστως με υγεία, μεστή από ονείρατα, καρπούς, στόχους, δημιουργία!
.
Καλότυχοι όλοι μα πάνω απ’ όλα πλήρεις και ευτυχισμένοι!!!
.
Για το ΔΣ