Η Ομοσπονδία Επιτραπέζιας Αντισφαίρισης ζητά από το δήμαρχο κ. Μίχο, αίθουσα για τις ανάγκες του ΑΤΛΑΝΤΑ by paris / 23/11/2022 Η Ομοσπονδία Επιτραπέζιας Αντισφαίρισης (πιγκ πογκ) με επιστολή της στο δήμαρχο κ. Μίχο ζητά να εξασφαλίσει αίθουσα για τη στέγαση του αθλήματος στην πόλη μας. Η επιστολή έχει ως εξής: Related Posts Φανερή και προφορική πλειοδοτική δημοπρασία για την εκμίσθωση του δημοτικού αναψυκτήριου «ΣΥΝΤΡΙΒΑΝΙ» 27/07/2024 Ξεκίνησε το φρεζάρισμα της οδού Ηρακλείου για να ασφαλτοστρωθεί 27/07/2024 Εμφανίστηκε συνεργείο και ξεκίνησαν εργασίες πάλι στο πεζοδρόμιο της Π. Π. Γερμανού… 27/07/2024