Σπύρος Αθανασάκης – Εκλογες της Πακρητιου Ένωσης Αθηνών by paris / 19/11/2022 Εκλογές της Παγκρήτιου Ένωσης Αθηνών. Στηρίξτε Πολιτισμό και όχι κόμματα. Στηρίζω Κρήτη και μόνο Κρήτη. Κυριακή 20 11 2022 στο ξενοδοχείο ΤΙΤΑΝΙΑ ΣΤΟ ΚΈΝΤΡΟ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ. Ψηφίζω Νέα Παγκρήτιο και Γιώργη Πετράκη. Σπύρος Αθανασάκης Related Posts Γίνεται έλεγχος στα σχολεία της πόλης μας για να βεβαιωθούμε πως λειτουργούν οι συναγερμοί και πως είναι ασφαλή;;; 26/07/2024 Άγονη και η δεύτερη δημοπρασία για το αναψυκτήριο “Ο ΛΙΘΟΣ” – Θα ανακοινωθεί νέα ημερομηνία δημοπρασίας 26/07/2024 Ο δήμος κατάθεσε μήνυση κατά της εταιρείας που πραγματοποιεί αυτήν την περίοδο έργα οπτικών ινών στην πόλη μας 26/07/2024