Αίτημα στο δήμο για μπουγέλομα, από το Σύλλογο Γονέων του 8ου Δημοτικού Σχολείου… by paris / 11/06/2022 Σημ. “Π”: Δεν γνωρίζουμε να υπάρχει κοινόχρηστη βρύση στο χώρο του Πάρκο ΜΗΤΕΡΑ και εάν το νερό της γεώτρησης που υπάρχει στο χώρο είναι κατάλληλο και ασφαλές για τέτοια χρήση. Related Posts Ξεκίνησε το φρεζάρισμα της οδού Ηρακλείου για να ασφαλτοστρωθεί 27/07/2024 Εμφανίστηκε συνεργείο και ξεκίνησαν εργασίες πάλι στο πεζοδρόμιο της Π. Π. Γερμανού… 27/07/2024 Ο δήμος να τοποθετήσει ταΐστρες και ποτίστρες για τα γατάκια στην παιδική χαρά της οδού Κανάρη 27/07/2024