Η καλή παρέα είναι σαν το παλιό καλό κρασί by paris / 22/04/2022 Η καλή παρέα είναι σαν το παλιό καλό κρασί. Ο π. υπουργός Μιχάλης Καρχιμάκης με τους φίλους του Κυριμάκη Στέλιο και Πρεντάκη Παντελή, απόλαυσαν το καφεδάκι τους εχθές το πρωί σε κατάστημα της πόλης μας, ανταλλάσσοντας απόψεις, εκτιμήσεις και ευχές. Related Posts Φανερή και προφορική πλειοδοτική δημοπρασία για την εκμίσθωση του δημοτικού αναψυκτήριου «ΣΥΝΤΡΙΒΑΝΙ» 27/07/2024 Ξεκίνησε το φρεζάρισμα της οδού Ηρακλείου για να ασφαλτοστρωθεί 27/07/2024 Εμφανίστηκε συνεργείο και ξεκίνησαν εργασίες πάλι στο πεζοδρόμιο της Π. Π. Γερμανού… 27/07/2024