ΔΥΝΑΤΗ ΠΟΛΗ: “Η απαξίωση της δημοκρατικής λειτουργίας των οργάνων διοίκησης και η έλλειψη σεβασμού έχει ονοματεπώνυμο: Διοίκηση Μίχου” by paris / 30/12/2021 Την έντονη αντίδραση της παράταξης του κ. Μιχάλη Γιάγκα προκάλεσε η απόφαση για συνεδρίαση του δημοτικού συμβουλίου της πόλης μας, αύριο 31 Δεκεμβρίου, παραμονή πρωτοχρονιάς. Related Posts Φανερή και προφορική πλειοδοτική δημοπρασία για την εκμίσθωση του δημοτικού αναψυκτήριου «ΣΥΝΤΡΙΒΑΝΙ» 27/07/2024 Ξεκίνησε το φρεζάρισμα της οδού Ηρακλείου για να ασφαλτοστρωθεί 27/07/2024 Εμφανίστηκε συνεργείο και ξεκίνησαν εργασίες πάλι στο πεζοδρόμιο της Π. Π. Γερμανού… 27/07/2024