Ο καιρός αγρίεψε και ο συμπολίτης μας πρέπει να νοιώσει τη φροντίδα του δήμου… by paris / 26/10/2021 Χανίων και Ηρακλείου όλο του το βιός του εκεί. Κουβέρτες σαγιονάρες, χαρτί υγείας, νερό, λίγο φαγητό… Η κοινωνική Υπηρεσία όμως που είναι; Ο καιρός αγρίεψε και ο συμπολίτης μας πρέπει να νοιώσει τη φροντίδα του δήμου… Related Posts Φανερή και προφορική πλειοδοτική δημοπρασία για την εκμίσθωση του δημοτικού αναψυκτήριου «ΣΥΝΤΡΙΒΑΝΙ» 27/07/2024 Ξεκίνησε το φρεζάρισμα της οδού Ηρακλείου για να ασφαλτοστρωθεί 27/07/2024 Εμφανίστηκε συνεργείο και ξεκίνησαν εργασίες πάλι στο πεζοδρόμιο της Π. Π. Γερμανού… 27/07/2024