Ήττα σοκ για την ομάδα της ΑΠΕ ΑΓΙΑ ΕΛΕΟΥΣΑ, εκτός έδρας

Ήττα σοκ για την ομάδα της ΑΠΕ ΑΓΙΑ ΕΛΕΟΥΣΑ στο εκτός έδρας παιχνίδι με τον Ηρακλή Περιστερίου.

Η ομάδα μας έχασε με σκορ 3 – 2, δικαιολογημένα αφού δεν “έπιασε” τις τελευταίες καλές εμφανίσεις της.

Στο σκορ προηγήθηκε ο Ηρακλής για να ισοφαρίσει η ΑΠΕ με κεφαλιά του Κακαβά και το ημίχρονο να λήξει με σκορ 1 – 1.

Στο δεύτερο ημίχρονο προηγήθηκε εκ νέου η γηπεδούχος ομάδα για να ισοφαρίσει εκ νέου η ομάδα μας με σουτ μέσα από την περιοχή του Ρούσσου, αλλά αργότερα δέχτηκε και τρίτο γκολ με το οποίο ολοκληρώθηκε το παιχνίδι.

Με το αποτέλεσμα αυτό, η ΑΠΕ βρέθηκε στη δεύτερη θέση, ενώ η Δάφνη Παλ. Φαλήρου πήρε πάλι κεφάλι στη βαθμολογία.

Στη βαθμολογία λοιπόν προηγείται η Δάφνη με 54 βαθμούς, ακολουθεί η ΑΠΕ με 52 και τρίτη η Ανθούπολη με 45 βαθμούς.

Ας ελπίσουμε πως το σημερινό αποτέλεσμα δεν θα επηρεάσει τιμ και αθλητές, αφού ακόμα η ομάδα είναι μέσα στο στόχο της ανόδου και πως από την επομένη αγωνιστική θα επιστρέψει στις νίκες…

Η σύνθεση της ομάδας μας:

ΑΠΕ ΑΓΙΑ ΕΛΕΟΥΣΑ: Ρούμπας, Βλαχόπουλος (46′ Ματατζής), Μπίκος (55′ Μακρής), Μενάι, Ξενάκης (84′ Βασιλάκος), Βασιλάρης, Κακαβάς, Παούρης, Παπαδόπουλος, Γιαννόπουλος, Ρούσσος