» Ήττα σοκ για την ομάδα της ΑΠΕ ΑΓΙΑ ΕΛΕΟΥΣΑ, εκτός έδρας

Ήττα σοκ για την ομάδα της ΑΠΕ ΑΓΙΑ ΕΛΕΟΥΣΑ, εκτός έδρας

Ήττα σοκ για την ομάδα της ΑΠΕ ΑΓΙΑ ΕΛΕΟΥΣΑ στο εκτός έδρας παιχνίδι με τον Ηρακλή Περιστερίου.

Η ομάδα μας έχασε με σκορ 3 – 2, δικαιολογημένα αφού δεν “έπιασε” τις τελευταίες καλές εμφανίσεις της.

Στο σκορ προηγήθηκε ο Ηρακλής για να ισοφαρίσει η ΑΠΕ με κεφαλιά του Κακαβά και το ημίχρονο να λήξει με σκορ 1 – 1.

Στο δεύτερο ημίχρονο προηγήθηκε εκ νέου η γηπεδούχος ομάδα για να ισοφαρίσει εκ νέου η ομάδα μας με σουτ μέσα από την περιοχή του Ρούσσου, αλλά αργότερα δέχτηκε και τρίτο γκολ με το οποίο ολοκληρώθηκε το παιχνίδι.

Με το αποτέλεσμα αυτό, η ΑΠΕ βρέθηκε στη δεύτερη θέση, ενώ η Δάφνη Παλ. Φαλήρου πήρε πάλι κεφάλι στη βαθμολογία.

Στη βαθμολογία λοιπόν προηγείται η Δάφνη με 54 βαθμούς, ακολουθεί η ΑΠΕ με 52 και τρίτη η Ανθούπολη με 45 βαθμούς.

Ας ελπίσουμε πως το σημερινό αποτέλεσμα δεν θα επηρεάσει τιμ και αθλητές, αφού ακόμα η ομάδα είναι μέσα στο στόχο της ανόδου και πως από την επομένη αγωνιστική θα επιστρέψει στις νίκες…

Η σύνθεση της ομάδας μας:

ΑΠΕ ΑΓΙΑ ΕΛΕΟΥΣΑ: Ρούμπας, Βλαχόπουλος (46′ Ματατζής), Μπίκος (55′ Μακρής), Μενάι, Ξενάκης (84′ Βασιλάκος), Βασιλάρης, Κακαβάς, Παούρης, Παπαδόπουλος, Γιαννόπουλος, Ρούσσος