Ήττα με 2 – 0 γνώρισε η ΑΠΕ στο Π. Φάληρο από τη ΔΑΦΝΗ – Δεν ήταν καλή η ομάδα μας

Με σκορ 2 – 0 η ΑΠΕ ΑΓΙΑ ΕΛΕΟΥΣΑ, ηττήθηκε στο Π. Φάληρο από τη ΔΑΦΝΗ, για την τέταρτη αγωνιστική του πρωταθλήματος του 3ου ομίλου της Β΄ ΕΠΣΑ, το απόγευμα της Κυριακής 13 Οκτωβρίου.

Το ημίχρονο έληξε με τους γηπεδούχους να προηγούνται με ένα γκολ διαφορά από το 32΄.

Στο 39΄όμως οι γηπεδούχοι έμειναν με δέκα παίκτες, μετά από αποβολή παίκτη της ΔΑΦΝΗΣ, αλλά η ομάδα μας δεν εκμεταλεύτηκε αυτή τη διαφορά.

Η ΑΠΕ που δεν ήταν καλή σήμερα, δεν κατάφερε να εκμεταλλευτεί την αριθμητική υπεροχή της και στο 75΄έμεινε και εκείνη με δέκα παίκτες (Κριστιάνο Μενάϊ με 2η κίτρινη κάρτα).

Στο 80΄λεπτό οι γηπεδούχοι διπλασίασαν τα τέρματα τους, για να γράψουν το τελικό σκορ ΔΑΦΝΗ – ΑΠΕ 2 – 0.