Με ήττα ολοκληρώθηκαν οι φετινές υποχρεώσεις της ΑΠΕ ΑΓΙΑ ΕΛΕΟΥΣΑ

ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΠΕ ΑΓΙΑ ΕΛΕΟΥΣΑ 3-2

Με ήττα ολοκληρώθηκαν οι φετινές υποχρεώσεις της ομάδας μας, χάνοντας από τα Βριλήσσια με 3-2.

Στο πρώτο λεπτό οι γηπεδούχοι άνοιξαν το σκορ με τον Χατζηπαναγιώτη, για να κάνει δυο λεπτά αργότερα ο Γιαννόπουλος το 1-1.

Στο 10’ ομάδα μας βρέθηκε μπροστά στο σκορ με τον Ρούσσο. Ο Αραμπατζής έκανε το 2-2 στο 77’ και στο 88’ ο Χατζηπαναγιώτης διαμόρφωσε το τελικό 3-2.

Η ολοκλήρωση του πρωταθληματος μας βρίσκει στην 4η θέση με 63 βαθμούς, έχοντας σκοράρει 77 γκολ ενώ είχαμε παθητικό 34 τέρματα.

Είμαστε βέβαιοι πως την επόμενη αγωνιστική περίοδο η ομάδα μας, παίζοντας σαν γηπεδούχος στην πραγματικά της έδρα στο γήπεδο στα Ριμινίτικα, θα έχει άλλες δυνατότητες και φυσικά καλύτερη πορεία με άνοδο στην Α΄ ΕΣΚΑ.