Με 1 – 0 σκορ ηττήθηκε η ΑΠΕ ΑΓΙΑ ΕΛΕΟΥΣΑ, εκτός από το Καματερό

Με 1 – 0 σκορ ηττήθηκε η ΑΠΕ ΑΓΙΑ ΕΛΕΟΥΣΑ το απόγευμα του Σαββάτου, 17 Οκτωβρίου, στον εκτός έδρας αγώνα της για την πέμπτη αγωνιστική της Α΄ Κατηγορίας ΕΠΣΑ, στο γήπεδο του Καματερού, από την ομώνυμη ομάδα.

Το μοναδικό τέρμα σημειώθηκε με προβολή μέσα στην περιοχή μας, μετά από εκτέλεση φάουλ των γηπεδούχων, στο 20΄του πρώτου ημιχρόνου.

Οι δύο ομάδες έφτασαν στην επιτυχία ενός τέρματος επιπλέον για το Καματερό και για την ισοφάριση της ομάδας μας στα τελευταία λεπτά του αγώνα.

Η ομάδα μας στάθηκε καλά στο γήπεδο, αλλά ήταν εμφανής η έλλειψη στράϊκερ.

Ο Νίκος Κουνάδης καλείται να δώσει λύση εκ των έσω σε αυτόν τον τομέα.

Σημειώνουμε πως ήταν η τρίτη εκτός έδρας ήττα της ΑΠΕ, σε ισάριθμους αγώνες, ενώ μετράει δύο νίκες σε δύο αγώνες εντός έδρας στα Ριμινίτικα.

ΑΓΙΑ ΕΛΕΟΥΣΑ: Ξυδιάς, Μπάκας Αλ., Πουρίκης, Κύβελος, Φειδαίος, Καλουδιώτης, Τσαγκάρης, Μαζμανίδης, Διαμαντίδης (54΄ Σέχου Σ.), Κατσικανταής (46΄ Σαμπάνης), Δράμης (71΄ Κουτσαγγέλης)